Новорічні свята в закладі.

З 21 по 27 грудня в закладі дошкільної освіти відбулися новорічні свята до яких старанно готувалися як діти так і працівники закладу. Під час проведення новорічних заходів особливу увагу було приділено створенню безпечних умов, підтримці громадського порядку, дотриманню вимог протипожежної безпеки та охороні життя і здоров'я дітей. Діти танцювали, співали, водили хороводи біля красуні ялинки, але найбільше чекали подарунків. Вже традиційно Дід Мороз вручив подарунки двтям від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.

Також кожна вікова група дітей в закладі отримала в подарунок від депутата Харківської міської ради Артикуленко Олексія Вікторовича конструкторсько-будівельні ігри.

Пропонуємо переглянути фото у "Фотогалереї".