Помножимо радість на 1000!

Дітей з Харкова запрошують взяти участь у встановленні Національного рекорду України «Помножимо радість на 1000!» до Міжнародного дня радості, який відзначається 1 серпня.

Громадська організація «Можливості. Мотивація. Медіа» проводить захід, під час якого тисяча українських дітей одночасно отримає дзвінок-привітання від анімованого персонажа через застосунок «Ізі Бізі».

«Цей рекорд офіційно буде зафіксований представниками Національного реєстру рекордів України. Діти отримають дзвінок-привітання від Морквинки та разом із персонажем гратимуться, виконуватимуть інтерактивні завдання. За кожною Морквинкою «сховається» волонтер, який за допомогою застосунку керуватиме діями та голосом персонажу. Але це - таємниця команди рекорду: організатори прагнуть зберегти атмосферу чарівності для кожної дитини», - зазначили організатори.

Батьки дітей віком 6-9 років можуть зареєструватися за посиланням: https://ngo.kh.ua/record Участь - безкоштовна. Реєстрація триває до 27 липня.