В рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства" та з метою захисту прав і свобод, формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки заплановані заходи, які плануються проводитися у закладі освіти.

Телефони "гарячих ліній"

1578 - з питань протидії торгівлі людми

1588 - з питань запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі та насильству дітей

0800505501(безкоштовно зі стаціонарних), 527 (безкоштовно з мобільних) - з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Кодекс безпечного освітнього середовища. Методичний посібник, авт.: Н.І. Бойчук, Т.П. Цюман

Навчить дитину захищатися. Методичний посібник, авт.: Т.П.Цюман, О.Л. Нагула

Протитія булінгу в закладі освіти: системний підхід. Методичний посібник, упор. Андрієнкова В.Л., Гайдук В.І., Калашник А.О.

Відемотеріали UNICEF "Зупиніть булінг", "Як зупинити булінг: поради для батьків"

Мультфільм "Розкажи дорослому, якому довіряєш"

Стаття Уповноваженого президента з прав дитини "Stop-булінг. Три проблеми батьків, які впливають на дитячу агресію"

Серіал для батьків "Безпека дітей в інтернеті"